scorecardresearch

Yılan Hikayesi 18.Bölüm HD

3.483 izlenme
Kategori TV-Magazin
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Yılan Hikayesi 18.Bölüm Full HD 720p Tek Parça Sansürsüz - Memoli (Mehmet Ali Alabora), Zeyno (Meltem Cumbul)

Dizide köyden kaçan Zeyno'nun Memoli ile karşılaşıp birlikte yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.

Komiser Memoli başarılı bir polistir. Karanlık çetelerin ve Mafya'nın birçok işini bozduğundan çok düşmanı vardır. Memoli'nin oğlu Can, mafya tarafından öldürülmüştür. Bunun üzerine Memoli hayata küser ve sadece işine odaklanır. O günden sonra kötü adamların kâbusu olur.

Zeyno, yani Zeynep, köyden kanlısı Erkan'ı bulmak için şehre gelmiş ve yardım etmesi için Memoli'yi bulmuştur. Memoli ve ailesi bir dönem Zeyno'nun köyünde yaşamışlardır. Zeyno, Memoli'yi bulduktan sonra o da bu maceranın içinde yer alacaktır. Kanlısı Erkan, Hasan Ağa'nın yeğenidir. Hasan Ağa ise büyük bir mafya patronudur.

Kral, yani Sinan, kendisine öldü süsü vererek ortadan kaybolmuş, ama işleri gizliden gizliye yönetmektedir. Dizideki en gizemli ve büyük mafya patronudur. Dizide en ilgi çeken ve sıradışı olan konudur.

Bu arada Hasan Ağa'nın da mal varlığı yeğeni Erkan'a kalmıştır. Ancak Kürşat ve Gülsüm, Erkan'dan ve Komiser Memoli'den bir an önce kurtulmayı istemektedir.

YÖNETMEN : Nihat Durak
OYUNCULAR : Çetin Tekindor, Meltem Cumbul, Nail Kırmızıgül, Emre Kınay, Betül Şahin, Bülent Şakrak, Okan Yalabık, Görkem Yeltan, Mehmet Ali Alabora, Ayten Gökçer, Süleyman Turan, Katerina Moutsatsos, Neriman Uğur
Etiketler